ĆWICZENIA


Pożar lasu w miejscowości Przejmy-ćwiczenia

kp psp p sz 1W dniu 28 kwietnia 2022r. na kompleksie leśnym Nadleśnictwa Przasnysz w miejscowości Przejmy zostały zorganizowane ćwiczenia dla wybranych Jednostek OSP z terenu Gminy Przasnysz, Jednorożec oraz Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Przasnyszu.


Ćwiczenia na akwenie wodnym w miejscowości Bagienice

kp psp p sz 1W dniu 22 marca 2022 r. na akwenie wodnym w miejscowości Bagienice gm. Chorzele odbyły się ćwiczenia Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Przasnyszu, Specjalistycznej Sekcji Ratownictwa Wodno-Nurkowego oraz Jednostki OSP Chorzele i Rycice.


Ćwiczenia na obiekcie Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej

kp psp p sz 16W dniu 28 września 2021 r. o godz.  10:00 na terenie obiektu  Szkoły Podstawowej w miejscowości Krzynowłoga Mała obyły się ćwiczenia ewakuacyjne z udziałem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Przasnyszu, jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Krzynowłoga Mała oraz Żołnierzy z 2 Ośrodka Radioelektronicznego z Przasnysza.


Ćwiczenia na terenie Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Chorzelach

kp psp p sz 16W dniu 15 lipca 2021 r. zgodnie z „planem ćwiczeń doskonalenia zawodowego na obiektach” odbyły się ćwiczenia pozoracyjne na terenie Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Chorzelach przy ul. Młynarskiej.


Pożar w budynku warsztatowo-magazynowym DPS Ruda

kp psp p sz 1W dniu 29 czerwca 2021 r. zgodnie z „planem ćwiczeń doskonalenia zawodowego na obiektach" odbyły się ćwiczenia pozoracyjne na terenie Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ruda 1.


Katastrofa śmigłowca przy szpitalnym lądowisku

kp psp p sz 1W dniu 22 czerwca ok. godz. 10.00. na terenie Szpitala Powiatowego w Przasnyszu odbyły się ćwiczenia obejmujące katastrofę śmigłowca przy szpitalnym lądowisku.


Pożar w Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu - ćwiczenia

kp psp p sz 2W dniu 20 maja 2021 r. zgodnie z „planem ćwiczeń doskonalenia zawodowego na obiektach” odbyły się ćwiczenia pozoracyjne w Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu przy ul. Odrodzenia 13.


Ćwiczenia „LODOWE 2021”

KP PSP P szW dniu 18 lutego 2021 r. w miejscowości Łoje gm. Krzynowłoga Mała odbyły się ćwiczenia pk. „Lodowe 2021”


Pożar w zakładzie ciepłowni „Veolia Północ” w Przasnyszu

kp psp p sz9 października 2019 roku ok. godz. 10.00 odbyły się ćwiczenia praktyczne w ciepłowni „Veolia Północ” w mieście Przasnysz.


Ćwiczenia epizodyczne w miejscowości Ślubowo

kp psp p szW dniu 4 października 2019 roku ok. godz. 11.00 odbyły się ćwiczenia zgrywające służb na terenie kompleksu leśnego w miejscowości Ślubowo, których organizatorem był 2 Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu.


Ćwiczenia w Szpitalu

kp psp p sz 1W dniach 9-11 września br. na terenie Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu, ul. Sadowa 9 odbyła się pozoracja pożaru na oddziale wewnętrznym na I piętrze obiektu.

Ćwiczenia „Pożar lasu”

kp psp p sz 1W dniu 16 lipca 2019 roku na terenie powiatu przasnyskiego w miejscowości Łoje odbyły się ćwiczenia na kompleksie leśnym sił i środków z terenu Gminy Krzynowłoga Mała.


„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” na zbiorniku wodnym w miejscowości Chorzele

kp psp p sz 1W dniu 4 lipca 2019 r. na zalewie w miejscowości Chorzele odbyły się ćwiczenia funkcjonariuszy KP PSP z Przasnysza wchodzący w skład Specjalistycznej Sekcji Ratownictwa Wodno-Nurkowego.


Pożar w fabryce rowerów Kross w Przasnyszu – ćwiczenia

kp psp p sz 1222 marca 2018 roku ok. godz. 11.30 odbyły się ćwiczenia praktyczne w przedsiębiorstwie produkującym rowerów „Kross” w mieście Przasnysz.


Ćwiczenia „Lodowe 2019”

kp psp p szW dniu 19 lutego 2019 r. około godz. 9:00 na zamarzniętym akwenie wodnym  w miejscowości Łoje gm. Krzynowłoga Mała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu zorganizowała ćwiczenia pod kryptonimem. „LODOWE 2019” dla Jednostki Ratowniczo Gaśniczej oraz wybranych jednostek OSP KSRG z terenu powiatu przasnyskiego. Ćwiczenia były podzielone na dwa epizody.